Toggle Menu

בחירות 2019: איפה כדאי לקנות דירת יוקרה בתל אביב?

< חזרה לדף מידע מקצועי

מסתבר שיש עוד בחירות לעשות השנה מלבד זו של נבחרי הציבור. אם אתם מתכננים לרכוש דירה יוקרתית במרכז ת”א, יש לכם שתי אפשרויות: דירה בבניין שעבר תמ”א 38 או דירה במגדל. אז במה תבחרו?

המטרה: דירה בעיר הגדולה


קיבלתם החלטה לרכוש דירה באחד מאזורי הביקוש של ת”א, וליהנות מאיכות החיים שיש לה להציע. עכשיו מתחילים החיפושים אחר הנכס המושלם. דבר אחד בטוח – זו צריכה להיות דירת בוטיק בסטנדרטים גבוהים של תכנון, עיצוב וביצוע. במילה אחת: יוקרה. לא תתפשרו על פחות.

יש שתי דרכים עיקריות ליהנות מדירת יוקרה חדשה בתל-אביב:

4  נקודות למחשבה שיעזרו לכם לקבל החלטה:

  1. אתם רוצים לחוות את תל-אביב.

לא סתם בחרתם לגור בתל-אביב. יש בה משהו שאין באף עיר אחרת. האווירה, האנשים, הקסם. אתם גם מתכוונים להשקיע לא מעט כסף, כדי לגור ב-TLV. אז תיהנו ממנה!

דירת מגורים בבניין שעבר תמ”א תאפשר לכם להישאר מחוברים לעיר שאתם אוהבים. לשבת במרפסת הפתוחה, להביט על הרחוב ופשוט להרגיש חלק. תקבלו יוקרה מכל הבחינות, בלי להתפשר על התחושה התל אביבית.

דמיינו את האלטרנטיבה: להיכנס אחרי יום עבודה ישירות לחניון, לעלות במעלית עד לדירתכם שבמגדל ולהשקיף על המציאות ממרומי הקומה ה-30. בלי ליהנות באמת מהעיר. קצת מנותק, נכון?

  1. אתם רוצים להרגיש בבית ולא במרכז מסחרי.

מגדלי היוקרה של תל-אביב הם עסקת חבילה – קונים דירת יוקרה ואיתה קומות תחתונות של משרדים ומסחר לשימוש הציבור הרחב. ההרגשה היא שתמיד מישהו מסתובב לכם בין לרגליים. שהפקיעו מכם את תחושת הפרטיות והבלעדיות. הבניין שלכם הוא נכס ציבורי לכל דבר.

שילוב קומת מסחר במגדל מגורים הוא לא פעם מתכון לאסון. בפרויקט המגורים של שרונה למשל, שנבנה ממש מעל לשוק המקורה, התלוננו דיירים רבים על מטרדים של רעש וריח לא נעים שיצרו העסקים והמסעדות בשוק. החדשות הטובות הן שאפשר להימנע מזה.

בנייני התמ”א נמצאים מטבעם בסביבת מגורים, ששמורה רק לכם ולשכנים. אינכם חולקים את היומיום שלכם עם עוברי אורח, בעלי עסקים או ספקים. זה כל היופי בתל-אביב – הכול גם כך נמצא במרחק הליכה מהבית, אז אין באמת צורך בקומת מסחר מתחת לבית.

  1. אתם רוצים איכות חיים – ומרבה שכנים מרבה דאגה!

כל מי שגר בבניין משותף יודע ששכנים יכולים בקלות להפוך למטרד, ואתם רוצים את השקט שלכם. בסופו של דבר, זה הכול עניין של מספרים: רק דמיינו את המטרד הפוטנציאלי במגדל של מאות דיירים. בבניין תמ”א עם כמה קומות ספורות, לעומת זאת, הסיכוי לסכסוכי שכנים מצטמצם משמעותית. והאמת? יש אפילו סיכוי לפגוש את השכנים בחדר המדרגות ולרקום יחסי שכנות טובים.

  1. אתם רוצים לשלם דמי תחזוקה שפויים.

עסקת הנדל”ן הצפויה כרוכה בהוצאה כספית אדירה של מיליוני שקלים. עם מבט קדימה, ההוצאה הזו היא די והותר. אין סיבה אמיתית להמשיך ולשלם עשרות אלפי שקלים בשנה על תחזוקת הבניין ותשלומי ועד בית – כפי שקורה במגדלים היוקרתיים. הרי מדובר במבני ענק שמכילים מאות דיירים, ותחזוקתם היא עסק יקר.

מגורים בבניין משותף אחרי תמ”א תאפשר לכם לשלם דמי תחזוקה סבירים. יקרים יותר משל מבנים ישנים בתל-אביב, אך זולים משמעותית משל מגדלים – ועדיין ליהנות מרמת חיים גבוהה בבניין.

עכשיו כבר הרבה יותר פשוט לבחור!

בשלב זה המסקנה כבר די ברורה: עדיף לקנות דירת יוקרה בבניין שעבר תמ”א 38. בגלל החוויה התל אביבית. בגלל איכות החיים. בגלל השקט הנפשי.

החברה לחיזוק מבנים מקדמת בימים אלו מגוון פרויקטים של תמ”א 38 בכמה מאזורי הביקוש הגדולים של תל-אביב. כל הדירות נבנות בסטנדרטים גבוהים של יוקרה ונמצאות בשלבים שונים של תכנון, ביצוע ושיווק. לפרטים נוספים לחצו כאן.

החברה לחיזוק מבנים

צור קשר
close slider


מלא/י את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם: